| Breedte | 81.1 in 2060 mm |
| Gewicht | 972.2 lb 441 kg |
| Hoogte | 40.6 in 1031 mm |
| Lengte | 33.3 in 847 mm |
| Capaciteit | 1.3 yd³ 1 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | CWL A-Serie CWL A-Serie |
Universele laadbakken 1,0 m3 (1,3 yd3)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 972.2 lb
- 441 kg
- Hoogte
- 40.6 in
- 1031 mm
Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,0 m3 (1,3 yd3)
Vergelijk 1,0 m3 (1,3 yd3) met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
1,0 m3 (1,3 yd3)
Geselecteerd
- Breedte
- 81.1 in
- 2060 mm
- Gewicht
- 972.2 lb
- 441 kg
- Hoogte
- 40.6 in
- 1031 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,95 m³ (1.25 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbare tanden
- Breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Gewicht
- 828.9 lb
- 376 kg
- Hoogte
- 36.2 in
- 920 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,05 m³ (1.4 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 80.5 in
- 2045 mm
- Gewicht
- 919.3 lb
- 417 kg
- Hoogte
- 36.8 in
- 935 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts