Overzicht
Universele bakken uit de Performance-serie hebben hogere vulfactoren en houden het materiaal beter vast bij het laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in diverse toepassingen en met uiteenlopende materialen.
Belangrijke specificaties
Universele bakken uit de Performance-serie hebben hogere vulfactoren en houden het materiaal beter vast bij het laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in diverse toepassingen en met uiteenlopende materialen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 94.5 in 2401 mm |
| Gewicht | 1470 lb 666.79 kg |
| Hoogte | 45.6 in 1159 mm |
| Lengte | 46.9 in 1190 mm |
| Capaciteit | 2.5 yd³ 1.9 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Type interface | ISO-koppeling ISO-koppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts