Overzicht
Universele bakken uit de Performance-serie hebben hogere vulfactoren en houden het materiaal beter vast bij het laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in diverse toepassingen en met uiteenlopende materialen.
Belangrijke specificaties
Universele bakken uit de Performance-serie hebben hogere vulfactoren en houden het materiaal beter vast bij het laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in diverse toepassingen en met uiteenlopende materialen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 94.5 in 2401 mm |
| Gewicht | 1220.9 lb 553.79 kg |
| Hoogte | 42.5 in 1080 mm |
| Lengte | 40.2 in 1020 mm |
| Capaciteit | 1.7 yd³ 1.3 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Type interface | IT-koppeling IT-koppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts