Overzicht
Grote capaciteit verhoogt de productiviteit bij het verwerken van lichte materialen.
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 6
| Breedte | 100.4 in 2549 mm |
| Gewicht | 1748.3 lb 793 kg |
| Hoogte | 49.9 in 1267 mm |
| Lengte | 56.2 in 1427 mm |
| Capaciteit | 3.3 yd³ 2.5 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Type interface | IT-koppeling IT-koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts