| Breedte | 74 in 1880 mm |
| Gewicht | 837.8 lb 380 kg |
| Hoogte | 36.2 in 920 mm |
| Lengte | 38.3 in 972 mm |
| Capaciteit | 1.25 yd³ 0.95 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | HPL-A-koppeling HPL-A-koppeling |
Universele laadbakken 0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbare tanden
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Gewicht
- 837.8 lb
- 380 kg
- Hoogte
- 36.2 in
- 920 mm
Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbare tanden
Vergelijk 0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbare tanden met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbare tanden
Geselecteerd
- Breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Gewicht
- 837.8 lb
- 380 kg
- Hoogte
- 36.2 in
- 920 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 886.3 lb
- 402 kg
- Hoogte
- 36.8 in
- 935 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-V-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 879.6 lb
- 399 kg
- Hoogte
- 36.8 in
- 935 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 0,95 m³ (1.25 yd³), HPL-A-koppeling, aanboutbare tanden
Meer aanbiedingen bekijken