| Breedte | 94.5 in 2401 mm |
| Gewicht | 1618.2 lb 734 kg |
| Hoogte | 51.3 in 1304 mm |
| Lengte | 46.7 in 1186 mm |
| Capaciteit | 2.6 yd³ 2 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
Universele laadbakken - Performance-serie 2,0 m3 (2,6 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 94.5 in
- 2401 mm
- Gewicht
- 1618.2 lb
- 734 kg
- Hoogte
- 51.3 in
- 1304 mm
Overzicht
Universele bakken uit de Performance-serie hebben hogere vulfactoren en houden het materiaal beter vast bij het laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in diverse toepassingen en met uiteenlopende materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2,0 m3 (2,6 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Vergelijk 2,0 m3 (2,6 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
2,0 m3 (2,6 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Geselecteerd
- Breedte
- 94.5 in
- 2401 mm
- Gewicht
- 1618.2 lb
- 734 kg
- Hoogte
- 51.3 in
- 1304 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,9 m3 (2,5 yd3), ISO-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 94.5 in
- 2401 mm
- Gewicht
- 1470 lb
- 666.79 kg
- Hoogte
- 45.6 in
- 1159 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,9 m3 (2,5 yd3), Fusion™-koppeling, vastgeschroefde tand
- Breedte
- 95.9 in
- 2435 mm
- Gewicht
- 1618.2 lb
- 734 kg
- Hoogte
- 52.4 in
- 1331 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 2,0 m3 (2,6 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Meer aanbiedingen bekijken