Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Belangrijke specificaties
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 81.1 in 2060 mm |
| Gewicht | 1000.9 lb 454 kg |
| Hoogte | 38.2 in 970 mm |
| Lengte | 44.7 in 1136 mm |
| Capaciteit | 1.77 yd³ 1.35 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | HPL-V koppeling HPL-V koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts