| Breedte | 94.5 in 2401 mm |
| Gewicht | 1470 lb 666.79 kg |
| Hoogte | 45.6 in 1159 mm |
| Lengte | 48.9 in 1241 mm |
| Capaciteit | 2.5 yd³ 1.9 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.7 in 19 mm |
| Type interface | IT-koppeling IT-koppeling |
Universele laadbakken - Performance-serie 1,9 m3 (2,5 yd3), IT-koppeling, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 94.5 in
- 2401 mm
- Gewicht
- 1470 lb
- 666.79 kg
- Hoogte
- 45.6 in
- 1159 mm
Overzicht
Universele bakken uit de Performance-serie hebben hogere vulfactoren en houden het materiaal beter vast bij het laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in diverse toepassingen en met uiteenlopende materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,9 m3 (2,5 yd3), IT-koppeling, aanboutbaar mes
Vergelijk 1,9 m3 (2,5 yd3), IT-koppeling, aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
1,9 m3 (2,5 yd3), IT-koppeling, aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 94.5 in
- 2401 mm
- Gewicht
- 1470 lb
- 666.79 kg
- Hoogte
- 45.6 in
- 1159 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,8 m3 (2,4 yd3), aanboutbare tanden, penbevestiging
- Breedte
- 95.6 in
- 2428 mm
- Gewicht
- 1397.9 lb
- 634.1 kg
- Hoogte
- 46.1 in
- 1171 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,9 m3 (2,5 yd3), ISO-koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 94.5 in
- 2401 mm
- Gewicht
- 1470 lb
- 666.79 kg
- Hoogte
- 45.6 in
- 1159 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts