| Breedte | 74 in 1880 mm |
| Gewicht | 1291.9 lb 586 kg |
| Hoogte | 36.5 in 927 mm |
| Lengte | 38.8 in 986 mm |
| Capaciteit | 0.9 yd³ 0.7 m³ |
| Kaakopening | 21.7 in 550 mm |
| Klemhoek | 67 graden 67 graden |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Type interface | Atlas-koppeling Atlas-koppeling |
Multifunctionele bakken 0,7 m3 (0,9 yd3), aanboutbare tanden, ISO-koppeling
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Gewicht
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Hoogte
- 36.5 in
- 927 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 0,7 m3 (0,9 yd3), aanboutbare tanden, ISO-koppeling
Vergelijk 0,7 m3 (0,9 yd3), aanboutbare tanden, ISO-koppeling met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
0,7 m3 (0,9 yd3), aanboutbare tanden, ISO-koppeling
Geselecteerd
- Breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Gewicht
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Hoogte
- 36.5 in
- 927 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,7 m3 (0,9 yd3), aanboutbaar mes, ISO-koppeling
- Breedte
- 74 in
- 1880 mm
- Gewicht
- 1291.9 lb
- 586 kg
- Hoogte
- 37.1 in
- 943 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
0,8 m³ (1.0 yd³), HPL-V koppeling, aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.4 in
- 1890 mm
- Gewicht
- 1297.4 lb
- 588.5 kg
- Hoogte
- 37.1 in
- 943 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts