| Breedte | 80.5 in 2045 mm |
| Gewicht | 917.1 lb 416 kg |
| Hoogte | 36.8 in 935 mm |
| Lengte | 36.3 in 921 mm |
| Capaciteit | 1.4 yd³ 1.05 m³ |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Universele laadbakken 1,05 m³ (1.4 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 80.5 in
- 2045 mm
- Gewicht
- 917.1 lb
- 416 kg
- Hoogte
- 36.8 in
- 935 mm
Overzicht
Gebruikt voor laden, transporteren, nivelleren en leegstorten in een groot aantal toepassingen en materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,05 m³ (1.4 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbaar mes
Vergelijk 1,05 m³ (1.4 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Compacte wiellader
1,05 m³ (1.4 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 80.5 in
- 2045 mm
- Gewicht
- 917.1 lb
- 416 kg
- Hoogte
- 36.8 in
- 935 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,2 m³ (1.4 yd³), ISO-koppeling, aanboutbare tanden
- Breedte
- 80.2 in
- 2036 mm
- Gewicht
- 873 lb
- 396 kg
- Hoogte
- 36.2 in
- 920 mm
Laadbakken - Compacte wiellader
1,1 m³ (1,4 yd³), aanboutbare tanden, schrankladerkoppeling
- Breedte
- 80.2 in
- 2036 mm
- Gewicht
- 870.8 lb
- 395 kg
- Hoogte
- 36.2 in
- 920 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1,05 m³ (1.4 yd³), schrankladerkoppeling, aanboutbaar mes
Meer aanbiedingen bekijken