Overzicht
Het klemontwerp zorgt voor superieure prestaties bij een brede reeks toepassingen.
Belangrijke specificaties
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 81.1 in 2060 mm |
| Gewicht | 1397.7 lb 634 kg |
| Hoogte | 37.4 in 949 mm |
| Lengte | 36.5 in 926 mm |
| Capaciteit | 1.2 yd³ 0.9 m³ |
| Kaakopening | 24.3 in 616 mm |
| Klemhoek | 76 graden 76 graden |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Atlas-koppeling Atlas-koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts