| Breedte | 86.1 in 2188 mm |
| Capaciteit | 0.56 yd³ 0.43 m³ |
| Gewicht | 1071 lb 486 kg |
| Hoogte | 29.1 in 740 mm |
| Lengte | 36.2 in 919 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Bedrijfsdruk | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Kaakopening | 30.2 in 767 mm |
| Klemhoek | 89 graden 89 graden |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Multifunctionele laadbakken 2188 mm (86 in), aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 86.1 in
- 2188 mm
- Capaciteit
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Gewicht
- 1071 lb
- 486 kg
Overzicht
Enorme klemkracht voor het grijpen van grote, ongebruikelijk gevormde objecten zoals bomen en recyclebare rommel.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2188 mm (86 in), aanboutbaar mes
Vergelijk 2188 mm (86 in), aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
2188 mm (86 in), aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 86.1 in
- 2188 mm
- Capaciteit
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Gewicht
- 1071 lb
- 486 kg
Laadbakken - Schranklader
2036 mm (80 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
- Breedte
- 80.2 in
- 2036 mm
- Capaciteit
- 0.52 yd³
- 0.4 m³
- Gewicht
- 970 lb
- 440 kg
Laadbakken - Schranklader
2188 mm (86 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
- Breedte
- 86.1 in
- 2188 mm
- Capaciteit
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Gewicht
- 1018.5 lb
- 462 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts