Overzicht
Gebruikt voor het laden van materiaal met ultralage dichtheid in een reeks verschillende toepassingen.
Belangrijke specificaties
Gebruikt voor het laden van materiaal met ultralage dichtheid in een reeks verschillende toepassingen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 98 in 2490 mm |
| Capaciteit | 1.63 yd³ 1.25 m³ |
| Gewicht | 881.8 lb 400 kg |
| Hoogte | 29.8 in 757 mm |
| Lengte | 40.6 in 1031 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Materiaaloverslagbak voor schrankladers - Sneeuw storten
Materiaaloverslagbak voor schrankladers - Sneeuwruimen in New York