| Breedte | 74.1 in 1883 mm |
| Capaciteit | 0.48 yd³ 0.37 m³ |
| Gewicht | 917.1 lb 416 kg |
| Hoogte | 28.5 in 725 mm |
| Lengte | 38.9 in 988 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Bedrijfsdruk | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Kaakopening | 30.2 in 767 mm |
| Klemhoek | 89 graden 89 graden |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Multifunctionele laadbakken 1883 mm (74 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.48 yd³
- 0.37 m³
- Gewicht
- 917.1 lb
- 416 kg
Overzicht
Enorme klemkracht voor het grijpen van grote, ongebruikelijk gevormde objecten zoals bomen en recyclebare rommel.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1883 mm (74 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
Vergelijk 1883 mm (74 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
1883 mm (74 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
Geselecteerd
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.48 yd³
- 0.37 m³
- Gewicht
- 917.1 lb
- 416 kg
Laadbakken - Schranklader
1883 mm (74 in), aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.48 yd³
- 0.37 m³
- Gewicht
- 961 lb
- 436 kg
Laadbakken - Schranklader
2036 mm (80 in), aanboutbaar mes
- Breedte
- 80.2 in
- 2036 mm
- Capaciteit
- 0.52 yd³
- 0.4 m³
- Gewicht
- 1016 lb
- 461 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor 1883 mm (74 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
Meer aanbiedingen bekijken