Overzicht
Verzamelen en lossen van zaagsel, mulch, stro en zand uit in schuren, stallen en boomgaarden, vullen van greppels met aarde of grind en verspreiden van kuilvoer.
Belangrijke specificaties
Verzamelen en lossen van zaagsel, mulch, stro en zand uit in schuren, stallen en boomgaarden, vullen van greppels met aarde of grind en verspreiden van kuilvoer.
Weergave 1-6 van 7
| Capaciteit | 2.3 yd³ 1.78 m³ |
| Breedte | 85.2 in 2165 mm |
| Vereiste hydrauliek | Standaardopbrengst Standaardopbrengst |
| Gewicht | 1276.5 lb 579 kg |
| Hoogte | 44 in 1118 mm |
| Lengte | 57.1 in 1451 mm |
| Optimale hydrauliekolie-opbrengst | 76-87 l/min (20-23 US-Gall/min.) 76-87 l/min (20-23 US-Gall/min.) |
| Optimale hydraulische druk | 130-230 bar (2000-3300 psi) 130-230 bar (2000-3300 psi) |
| Riembreedte | 12 in 305 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
| Totale breedte | 86.9 in 2206 mm |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts