Overzicht
Voornamelijk gebruikt om stenen en grotere rommel te verwijderen en te scheiden van aarde en zand.
Belangrijke specificaties
Voornamelijk gebruikt om stenen en grotere rommel te verwijderen en te scheiden van aarde en zand.
Weergave 1-6 van 7
| Breedte | 92 in 2368 mm |
| Gewicht | 945.6 lb 428.9 kg |
| Hoogte | 21.4 in 544 mm |
| Lengte | 43.9 in 1115 mm |
| Dikte van zijwand | 0.5 in 12 mm |
| Tandafstand | 2.9 in 73 mm |
| Tanddikte | 0.4 in 10 mm |
| Aantal tanden | 29 29 |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts