| Breedte | 74.1 in 1883 mm |
| Capaciteit | 0.58 yd³ 0.44 m³ |
| Gewicht | 597.5 lb 271 kg |
| Hoogte | 16.8 in 426 mm |
| Lengte | 27.9 in 708 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Universele laadbakken 1883 mm (74 inch) met aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Gewicht
- 597.5 lb
- 271 kg
Overzicht
Gebruikt voor graven, laden, transporteren, egaliseren, storten en nivelleren in een reeks van verschillende toepassingen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1883 mm (74 inch) met aanboutbaar mes
Vergelijk 1883 mm (74 inch) met aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
1883 mm (74 inch) met aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Gewicht
- 597.5 lb
- 271 kg
Laadbakken - Schranklader
1730 mm (68 inch) met aanboutbare tanden
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Capaciteit
- 0.52 yd³
- 0.40 m³
- Gewicht
- 509.3 lb
- 231 kg
Laadbakken - Schranklader
1883 mm (74 inch) met aanboutbare tanden
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Gewicht
- 549 lb
- 249 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts