| Breedte | 23.9 in 607 mm |
| Maximum betondikte | 8 in 202 mm |
| Totale breedte | 45.3 in 1150 mm |
| Gewicht | 463 lb 210 kg |
| Hoogte | 18.1 in 460 mm |
| Lengte | 52.4 in 1332 mm |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van zijwand | 0.8 in 22 mm |
| Aantal tanden | 3 3 |
| Type interface | Schranklader Schranklader |
Betonplaatbakken 1150 mm (45")
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 23.9 in
- 607 mm
- Maximum betondikte
- 8 in
- 202 mm
- Totale breedte
- 45.3 in
- 1150 mm
Overzicht
Betonplaatbakken zijn speciaal ontworpen voor het verwijderen en vervoeren van betonnen plaatdelen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1150 mm (45")
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts