Overzicht
Gebruikt voor graven, laden, transporteren, egaliseren, storten en nivelleren in een reeks van verschillende toepassingen.
Belangrijke specificaties
Gebruikt voor graven, laden, transporteren, egaliseren, storten en nivelleren in een reeks van verschillende toepassingen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 80.2 in 2036 mm |
| Capaciteit | 0.63 yd³ 0.48 m³ |
| Gewicht | 630.5 lb 286 kg |
| Hoogte | 16.8 in 426 mm |
| Lengte | 27.9 in 708 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts