| Breedte | 86.1 in 2188 mm |
| Capaciteit | 0.82 ft³ 0.63 L |
| Gewicht | 723.1 lb 328 kg |
| Hoogte | 18.5 in 469 mm |
| Lengte | 31.4 in 797 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Universele laadbakken 2188 mm (86 inch) met aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 86.1 in
- 2188 mm
- Capaciteit
- 0.82 ft³
- 0.63 L
- Gewicht
- 723.1 lb
- 328 kg
Overzicht
Gebruikt voor graven, laden, transporteren, egaliseren, storten en nivelleren in een reeks van verschillende toepassingen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2188 mm (86 inch) met aanboutbaar mes
Vergelijk 2188 mm (86 inch) met aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
2188 mm (86 inch) met aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 86.1 in
- 2188 mm
- Capaciteit
- 0.82 ft³
- 0.63 L
- Gewicht
- 723.1 lb
- 328 kg
Laadbakken - Schranklader
2036 mm (80 inch) met aanboutbare tanden
- Breedte
- 80.2 in
- 2036 mm
- Capaciteit
- 0.63 yd³
- 0.48 m³
- Gewicht
- 582 lb
- 264 kg
Laadbakken - Schranklader
2187 mm (86 in) met aanboutbaar mes
- Breedte
- 86 in
- 2187 mm
- Capaciteit
- 0.8 yd³
- 0.64 m³
- Gewicht
- 789.3 lb
- 358 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts