Overzicht
Gebruikt voor graven, laden, transporteren, egaliseren, storten en nivelleren in een reeks van verschillende toepassingen.
Belangrijke specificaties
Gebruikt voor graven, laden, transporteren, egaliseren, storten en nivelleren in een reeks van verschillende toepassingen.
Weergave 1-6 van 5
| Breedte | 86 in 2187 mm |
| Capaciteit | 0.8 yd³ 0.64 m³ |
| Gewicht | 789.3 lb 358 kg |
| Hoogte | 22.9 in 582 mm |
| Lengte | 39.2 in 995 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts