| Breedte | 98 in 2490 mm |
| Capaciteit | 1.22 yd³ 0.93 m³ |
| Gewicht | 822.3 lb 373 kg |
| Hoogte | 27.4 in 695 mm |
| Lengte | 32.6 in 828 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Laadbakken voor licht materiaal 2490 mm (98 inch) met aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 98 in
- 2490 mm
- Capaciteit
- 1.22 yd³
- 0.93 m³
- Gewicht
- 822.3 lb
- 373 kg
Overzicht
Ontworpen voor het verwerken van materialen met een lage dichtheid, zoals mulch, houtspaanders, droge aarde, mest, veevoer en sneeuw.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2490 mm (98 inch) met aanboutbaar mes
Vergelijk 2490 mm (98 inch) met aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
2490 mm (98 inch) met aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 98 in
- 2490 mm
- Capaciteit
- 1.22 yd³
- 0.93 m³
- Gewicht
- 822.3 lb
- 373 kg
Laadbakken - Schranklader
2185 mm (86 inch) met aanboutbaar mes
- Breedte
- 86 in
- 2185 mm
- Capaciteit
- 1.1 yd³
- 0.84 m³
- Gewicht
- 747.4 lb
- 339 kg
Laadbakken - Schranklader
2036 mm (80 inch) met aanboutbaar mes
- Breedte
- 80.2 in
- 2036 mm
- Capaciteit
- 0.98 yd³
- 0.75 m³
- Gewicht
- 705.5 lb
- 320 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts