| Breedte | 68.1 in 1730 mm |
| Capaciteit | 0.63 yd³ 0.48 m³ |
| Gewicht | 568.8 lb 258 kg |
| Hoogte | 21 in 533 mm |
| Lengte | 31.1 in 789 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Utiliteitslaadbakken 1730 mm (68 inch) met aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Capaciteit
- 0.63 yd³
- 0.48 m³
- Gewicht
- 568.8 lb
- 258 kg
Overzicht
Ontworpen met een hogere achterkanthoogte en langere vloerlengte voor het verwerken van materiaal met een lagere dichtheid.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1730 mm (68 inch) met aanboutbaar mes
Vergelijk 1730 mm (68 inch) met aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
1730 mm (68 inch) met aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Capaciteit
- 0.63 yd³
- 0.48 m³
- Gewicht
- 568.8 lb
- 258 kg
Laadbakken - Schranklader
1576 mm (62 inch) met aanboutbaar mes
- Breedte
- 62 in
- 1576 mm
- Capaciteit
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Gewicht
- 529.1 lb
- 240 kg
Laadbakken - Schranklader
1883 mm (74 inch) met aanboutbaar mes
- Breedte
- 74.1 in
- 1883 mm
- Capaciteit
- 0.68 yd³
- 0.52 m³
- Gewicht
- 608.5 lb
- 276 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts