| Breedte | 68.1 in 1730 mm |
| Capaciteit | 0.44 yd³ 0.34 m³ |
| Gewicht | 906 lb 411 kg |
| Hoogte | 29.1 in 740 mm |
| Lengte | 36.2 in 919 mm |
| Dikte van basisrand | 0.7 in 19 mm |
| Dikte van mes | 0.6 in 16 mm |
| Bedrijfsdruk | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Kaakopening | 30.2 in 767 mm |
| Klemhoek | 89 graden 89 graden |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Multifunctionele laadbakken 1730 mm (68 in), aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Capaciteit
- 0.44 yd³
- 0.34 m³
- Gewicht
- 906 lb
- 411 kg
Overzicht
Enorme klemkracht voor het grijpen van grote, ongebruikelijk gevormde objecten zoals bomen en recyclebare rommel.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1730 mm (68 in), aanboutbaar mes
Vergelijk 1730 mm (68 in), aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
1730 mm (68 in), aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Capaciteit
- 0.44 yd³
- 0.34 m³
- Gewicht
- 906 lb
- 411 kg
Laadbakken - Schranklader
1576 mm (62 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
- Breedte
- 62 in
- 1576 mm
- Capaciteit
- 0.39 yd³
- 0.3 m³
- Gewicht
- 817.9 lb
- 371 kg
Laadbakken - Schranklader
1730 mm (68 inch) met morsplaat en aanboutbare tanden
- Breedte
- 68.1 in
- 1730 mm
- Capaciteit
- 0.44 yd³
- 0.34 m³
- Gewicht
- 868.6 lb
- 394 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts