| Breedte | 80 in 2036 mm |
| Gewicht | 833.6 lb 378.1 kg |
| Hoogte | 21.4 in 544 mm |
| Lengte | 43.9 in 1115 mm |
| Dikte van zijwand | 0.5 in 12 mm |
| Tandafstand | 2.9 in 73 mm |
| Tanddikte | 0.4 in 10 mm |
| Aantal tanden | 25 25 |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
Puinlaadbakken 2036 mm (80 in) - Plaattandstijl
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 80 in
- 2036 mm
- Gewicht
- 833.6 lb
- 378.1 kg
- Hoogte
- 21.4 in
- 544 mm
Overzicht
Voornamelijk gebruikt om stenen en grotere rommel te verwijderen en te scheiden van aarde en zand.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2036 mm (80 in) - Plaattandstijl
Vergelijk 2036 mm (80 in) - Plaattandstijl met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - Schranklader
2036 mm (80 in) - Plaattandstijl
Geselecteerd
- Breedte
- 80 in
- 2036 mm
- Gewicht
- 833.6 lb
- 378.1 kg
- Hoogte
- 21.4 in
- 544 mm
Laadbakken - Schranklader
2016 mm (80 inch) - Staaftandstijl
- Breedte
- 79.4 in
- 2016 mm
- Gewicht
- 740.8 lb
- 336 kg
- Hoogte
- 25.4 in
- 644 mm
Laadbakken - Schranklader
2201 mm (86 in) - Plaattandstijl
- Breedte
- 86 in
- 2201 mm
- Gewicht
- 889.3 lb
- 403.4 kg
- Hoogte
- 21.4 in
- 544 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts