| Werkbreedte | 11.8 in 300 mm |
| Totale breedte | 46 in 1168 mm |
| Gewicht | 357.1 lb 162 kg |
| Hoogte | 20.7 in 526 mm |
| Lengte | 58.9 in 1496 mm |
| Dikte van basisrand | 0.8 in 20 mm |
| Dikte van zijwand | 0.5 in 12 mm |
| Type interface | Schrankladerkoppeling Schrankladerkoppeling |
| Aantal tanden | 3 3 |
Boomstronkbakken 1168 mm (46 in)
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Werkbreedte
- 11.8 in
- 300 mm
- Totale breedte
- 46 in
- 1168 mm
- Gewicht
- 357.1 lb
- 162 kg
Overzicht
Boomstronkbakken zijn speciaal ontworpen om boomstronken snel op te graven en te verwijderen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1168 mm (46 in)
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts