| Gewicht | 37.5 lb 17 kg |
| Breedte | 9.4 in 240 mm |
| Lengte | 14.1 in 358 mm |
| Totale hoogte | 7.6 in 192 mm |
| Pendiameter | 1.4 in 35 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 2 ton Minigraafmachines van 2 ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Geen vereist Geen vereist |
Dual Lock™ penkoppelingen - minigraafmachine Minigraafmachines van 2 ton, handbediend
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 37.5 lb
- 17 kg
- Breedte
- 9.4 in
- 240 mm
- Lengte
- 14.1 in
- 358 mm
Productspecificaties voor Minigraafmachines van 2 ton, handbediend
Vergelijk Minigraafmachines van 2 ton, handbediend met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 2 ton, handbediend
Geselecteerd
- Gewicht
- 37.5 lb
- 17 kg
- Breedte
- 9.4 in
- 240 mm
- Lengte
- 14.1 in
- 358 mm
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 1 ton, handmatig
- Gewicht
- 35.3 lb
- 16 kg
- Breedte
- 7.2 in
- 182 mm
- Lengte
- 11.7 in
- 297 mm
Koppelingen - Graafmachine
Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton
- Gewicht
- 90.4 lb
- 41 kg
- Breedte
- 9.9 in
- 252 mm
- Lengte
- 16.7 in
- 423 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor Minigraafmachines van 2 ton, handbediend
Meer aanbiedingen bekijken