| Gewicht | 149.9 lb 68 kg |
| Totale breedte | 15 in 382 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 4 ton Minigraafmachines van 4 ton |
| Totale hoogte | 12.6 in 320 mm |
| Totale lengte | 23.3 in 593 mm |
| Pendiameter | 1.6 in 40 mm |
| Capaciteit lasthaak | 3086.5 lb 1400 kg |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Geen vereist Geen vereist |
CW-koppelingen CW10 Handbediend, haak, minigraafmachines van 4 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 149.9 lb
- 68 kg
- Totale breedte
- 15 in
- 382 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 4 ton
- Minigraafmachines van 4 ton
Overzicht
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor CW10 Handbediend, haak, minigraafmachines van 4 ton
Vergelijk CW10 Handbediend, haak, minigraafmachines van 4 ton met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
CW10 Handbediend, haak, minigraafmachines van 4 ton
Geselecteerd
- Gewicht
- 149.9 lb
- 68 kg
- Totale breedte
- 15 in
- 382 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 4 ton
- Minigraafmachines van 4 ton
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines CW10 van 4 ton
- Gewicht
- 132.3 lb
- 60 kg
- Totale breedte
- 15 in
- 382 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 4 ton
- Minigraafmachines van 4 ton
Koppelingen - Graafmachine
CW10, hydraulisch, haak, minigraafmachines van 5 ton
- Gewicht
- 154.3 lb
- 70 kg
- Totale breedte
- 15 in
- 382 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 5 ton
- Minigraafmachines van 5 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Video's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Overzicht van Cat® CW-05-koppeling
Bekijk actuele aanbiedingen voor CW10 Handbediend, haak, minigraafmachines van 4 ton
Meer aanbiedingen bekijken