| Gewicht | 57.3 lb 26 kg |
| Totale breedte | 9.3 in 235 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 3-4 ton Minigraafmachines van 3-4 ton |
| Totale hoogte | 9.4 in 239 mm |
| Totale lengte | 17.3 in 439 mm |
| Pendiameter | 1.2 in 30 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Speciale fabrieksinstallatie Speciale fabrieksinstallatie |
CW-koppelingen Hydraulische minigraafmachines CW05 van 3-4 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 57.3 lb
- 26 kg
- Totale breedte
- 9.3 in
- 235 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-4 ton
- Minigraafmachines van 3-4 ton
Overzicht
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor Hydraulische minigraafmachines CW05 van 3-4 ton
Vergelijk Hydraulische minigraafmachines CW05 van 3-4 ton met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Hydraulische minigraafmachines CW05 van 3-4 ton
Geselecteerd
- Gewicht
- 57.3 lb
- 26 kg
- Totale breedte
- 9.3 in
- 235 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-4 ton
- Minigraafmachines van 3-4 ton
Koppelingen - Graafmachine
CW05 handbediend, haak, minigraafmachines van 2 ton
- Gewicht
- 63.9 lb
- 29 kg
- Totale breedte
- 9.8 in
- 248 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
Koppelingen - Graafmachine
CW05, hydraulisch, haak, minigraafmachines van 3-4 ton
- Gewicht
- 66.1 lb
- 30 kg
- Totale breedte
- 10.3 in
- 262 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 3-4 ton
- Minigraafmachines van 3-4 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Video's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Overzicht van Cat® CW-05-koppeling