Overzicht
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Belangrijke specificaties
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Weergave 1-6 van 6
| Gewicht | 57.3 lb 26 kg |
| Totale breedte | 9.3 in 235 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 1 ton Minigraafmachines van 1 ton |
| Totale hoogte | 9.4 in 239 mm |
| Totale lengte | 17.3 in 439 mm |
| Pendiameter | 1.2 in 30 mm |
| Capaciteit lasthaak | 1322.8 lb 600 kg |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Speciale fabrieksinstallatie Speciale fabrieksinstallatie |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Overzicht van Cat® CW-05-koppeling