| Gewicht | 90.4 lb 41 kg |
| Breedte | 9.9 in 252 mm |
| Lengte | 16.7 in 423 mm |
| Totale hoogte | 10.5 in 266 mm |
| Pendiameter | 1.6 in 40 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 3-4 ton Minigraafmachines van 3-4 ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Speciale fabrieksinstallatie Speciale fabrieksinstallatie |
Dual Lock™ penkoppelingen - minigraafmachine Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 90.4 lb
- 41 kg
- Breedte
- 9.9 in
- 252 mm
- Lengte
- 16.7 in
- 423 mm
Productspecificaties voor Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton
Vergelijk Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton
Geselecteerd
- Gewicht
- 90.4 lb
- 41 kg
- Breedte
- 9.9 in
- 252 mm
- Lengte
- 16.7 in
- 423 mm
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 2 ton, handbediend
- Gewicht
- 37.5 lb
- 17 kg
- Breedte
- 9.4 in
- 240 mm
- Lengte
- 14.1 in
- 358 mm
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 3-4 ton, handmatig
- Gewicht
- 81.6 lb
- 37 kg
- Breedte
- 10.6 in
- 269 mm
- Lengte
- 16.9 in
- 429 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts