| Gewicht | 35.3 lb 16 kg |
| Breedte | 7.2 in 182 mm |
| Lengte | 11.7 in 297 mm |
| Totale hoogte | 7 in 179 mm |
| Pendiameter | 1.2 in 30 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 1 ton Minigraafmachines van 1 ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Geen vereist Geen vereist |
Dual Lock™ penkoppelingen - minigraafmachine Minigraafmachines van 1 ton, handmatig
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 35.3 lb
- 16 kg
- Breedte
- 7.2 in
- 182 mm
- Lengte
- 11.7 in
- 297 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor Minigraafmachines van 1 ton, handmatig
Vergelijk Minigraafmachines van 1 ton, handmatig met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 1 ton, handmatig
Geselecteerd
- Gewicht
- 35.3 lb
- 16 kg
- Breedte
- 7.2 in
- 182 mm
- Lengte
- 11.7 in
- 297 mm
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 2 ton, handbediend
- Gewicht
- 37.5 lb
- 17 kg
- Breedte
- 9.4 in
- 240 mm
- Lengte
- 14.1 in
- 358 mm
Koppelingen - Graafmachine
Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton
- Gewicht
- 90.4 lb
- 41 kg
- Breedte
- 9.9 in
- 252 mm
- Lengte
- 16.7 in
- 423 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts