| Gewicht | 55.1 lb 25 kg |
| Totale breedte | 9.3 in 235 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 2 ton Minigraafmachines van 2 ton |
| Totale hoogte | 9.6 in 244 mm |
| Totale lengte | 14 in 355 mm |
| Pendiameter | 1.4 in 35 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Geen vereist Geen vereist |
CW-koppelingen Handbediende minigraafmachines van 2 ton CW05
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 55.1 lb
- 25 kg
- Totale breedte
- 9.3 in
- 235 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
Overzicht
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor Handbediende minigraafmachines van 2 ton CW05
Vergelijk Handbediende minigraafmachines van 2 ton CW05 met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Handbediende minigraafmachines van 2 ton CW05
Geselecteerd
- Gewicht
- 55.1 lb
- 25 kg
- Totale breedte
- 9.3 in
- 235 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
Koppelingen - Graafmachine
CW05, hydraulisch, haak, minigraafmachines van 2 ton
- Gewicht
- 66.1 lb
- 30 kg
- Totale breedte
- 9.8 in
- 248 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
Koppelingen - Graafmachine
CW05 handbediend, haak, minigraafmachines van 2 ton
- Gewicht
- 63.9 lb
- 29 kg
- Totale breedte
- 9.8 in
- 248 mm
- Machineklasse
- Minigraafmachines van 2 ton
- Minigraafmachines van 2 ton
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts