| Gewicht | 448.2 lb 203.3 kg |
| Totale breedte | 14.6 in 370 mm |
| Lengte | 24.5 in 622 mm |
| Totale hoogte | 23.7 in 601 mm |
| Aandrijfmethode | Spiraal roterende actuator Spiraal roterende actuator |
| Hydrauliekolieopbrengst | 19-26,5 lpm (5-7 gpm) 19-26,5 lpm (5-7 gpm) |
| Hydraulische druk - actuator | 3002.3 psi 207 bar |
| Hydraulische druk - koppeling | 4641.2 psi 320 bar |
| Pendiameter | 2 in 50 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 8 ton Minigraafmachines van 8 ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Speciale fabrieksinstallatie Speciale fabrieksinstallatie |
| Kantelhoekbereik +/- | 180 graden 180 graden |
Kantelbare Dual Lock™ penkoppelingen - minigraafmachine Kantelbare koppeling met Dual Lock voor grijper voor minigraafmachines van 8 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 448.2 lb
- 203.3 kg
- Totale breedte
- 14.6 in
- 370 mm
- Lengte
- 24.5 in
- 622 mm
Overzicht
Levert verhoogde productiviteit en kostenbesparende voordelen voor de klanten. Machinisten kunnen compatibele uitrustingsstukken kantelen voor een efficiëntere veelzijdigheid en productiviteit op het werkterrein.
Productspecificaties voor Kantelbare koppeling met Dual Lock voor grijper voor minigraafmachines van 8 ton
Vergelijk Kantelbare koppeling met Dual Lock voor grijper voor minigraafmachines van 8 ton met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Kantelbare koppeling met Dual Lock voor grijper voor minigraafmachines van 8 ton
Geselecteerd
- Gewicht
- 448.2 lb
- 203.3 kg
- Totale breedte
- 14.6 in
- 370 mm
- Lengte
- 24.5 in
- 622 mm
Koppelingen - Graafmachine
Kantelbare koppeling met Dual Lock voor grijper voor minigraafmachines van 5 ton
- Gewicht
- 255.7 lb
- 116 kg
- Totale breedte
- 11.7 in
- 298 mm
- Lengte
- 22.6 in
- 574 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Bekijk actuele aanbiedingen voor Kantelbare koppeling met Dual Lock voor grijper voor minigraafmachines van 8 ton
Meer aanbiedingen bekijken