| Gewicht | 215 lb 97.5 kg |
| Capaciteit lasthaak | 6613.9 lb 3000 kg |
| Breedte | 13.9 in 353 mm |
| Totale lengte | 27.1 in 688.7 mm |
| Totale hoogte | 13 in 330 mm |
| Pendiameter | 2.4 in 60 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 10 ton Minigraafmachines van 10 ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Speciale fabrieksinstallatie Speciale fabrieksinstallatie |
| Maximale bedrijfsdruk | 5076.3 psi 350 bar |
| Koppelingstype | Pengrijper S-50 Pengrijper S-50 |
S-type koppelingen Pengrijper S-50 voor minigraafmachines van 10 ton
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 215 lb
- 97.5 kg
- Capaciteit lasthaak
- 6613.9 lb
- 3000 kg
- Breedte
- 13.9 in
- 353 mm
Overzicht
De S-type koppeling is een speciale penkoppeling. Deze zorgt voor de uitwisselbaarheid van gereedschappen binnen een machinepark met verschillende platforms. Een consistente, strakke aansluiting op het uitrustingsstuk, een geringe verschuiving en betrouwbaarheid zijn de belangrijkste kenmerken.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor Pengrijper S-50 voor minigraafmachines van 10 ton
Vergelijk Pengrijper S-50 voor minigraafmachines van 10 ton met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Pengrijper S-50 voor minigraafmachines van 10 ton
Geselecteerd
- Gewicht
- 215 lb
- 97.5 kg
- Capaciteit lasthaak
- 6613.9 lb
- 3000 kg
- Breedte
- 13.9 in
- 353 mm
Koppelingen - Graafmachine
Pengrijper LCS S-50 voor minigraafmachines van 8 ton
- Gewicht
- 196.9 lb
- 89.3 kg
- Capaciteit lasthaak
- 6613.9 lb
- 3000 kg
- Breedte
- 13.5 in
- 343 mm
Koppelingen - Graafmachine
Pengrijper LCS S-50 voor minigraafmachines van 10 ton
- Gewicht
- 215 lb
- 97.5 kg
- Capaciteit lasthaak
- 6613.9 lb
- 3000 kg
- Breedte
- 13.9 in
- 353 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts