| Gewicht | 81.6 lb 37 kg |
| Breedte | 10.6 in 269 mm |
| Lengte | 16.9 in 429 mm |
| Totale hoogte | 8.7 in 221 mm |
| Pendiameter | 1.6 in 40 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 3-4 ton Minigraafmachines van 3-4 ton |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Geen vereist Geen vereist |
Dual Lock™ penkoppelingen - minigraafmachine Minigraafmachines van 3-4 ton, handmatig
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Gewicht
- 81.6 lb
- 37 kg
- Breedte
- 10.6 in
- 269 mm
- Lengte
- 16.9 in
- 429 mm
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor Minigraafmachines van 3-4 ton, handmatig
Vergelijk Minigraafmachines van 3-4 ton, handmatig met vaak vergeleken producten.
Koppelingen - Graafmachine
Minigraafmachines van 3-4 ton, handmatig
Geselecteerd
- Gewicht
- 81.6 lb
- 37 kg
- Breedte
- 10.6 in
- 269 mm
- Lengte
- 16.9 in
- 429 mm
Koppelingen - Graafmachine
Hydraulische minigraafmachines voor 3-4 ton
- Gewicht
- 90.4 lb
- 41 kg
- Breedte
- 9.9 in
- 252 mm
- Lengte
- 16.7 in
- 423 mm
Koppelingen - Graafmachine
Hydraulische minigraafmachines voor 5 ton
- Gewicht
- 169.8 lb
- 77 kg
- Breedte
- 10.7 in
- 272 mm
- Lengte
- 20.8 in
- 528 mm
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts