Overzicht
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Belangrijke specificaties
CW-koppelingen maken het verwisselen van uitrustingsstukken eenvoudig en verhogen de inzetbaarheid van een graafmachine.
Weergave 1-6 van 6
| Gewicht | 163.1 lb 74 kg |
| Totale breedte | 15 in 382 mm |
| Machineklasse | Minigraafmachines van 8 ton Minigraafmachines van 8 ton |
| Totale hoogte | 13 in 331 mm |
| Totale lengte | 20.7 in 527 mm |
| Pendiameter | 2 in 50 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Vereiste hydrauliek | Geen vereist Geen vereist |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Overzicht van Cat® CW-05-koppeling