| Genişlik | 86.1 inç 2188 mm |
| Kapasite | 0.56 yd³ 0.43 m³ |
| Ağırlık | 1018.5 lb 462 kg |
| Yükseklik | 28.5 inç 725 mm |
| Uzunluk | 38.9 inç 988 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Çalışma Basıncı | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Çene Açıklığı | 30.2 inç 767 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 89 derece 89 derece |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Çok Amaçlı Kovalar 2.188 mm (86 inç), Dökülme Koruması ve Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ile
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 86.1 inç
- 2188 mm
- Kapasite
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Ağırlık
- 1018.5 lb
- 462 kg
Görüntüleme
Ağaçlar ve geri dönüşüm molozları gibi büyük, alışılmadık şekillerdeki nesneleri kavramak için kuvvetli kelepçeleme güçleri.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2.188 mm (86 inç), Dökülme Koruması ve Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ile
2.188 mm (86 inç), Dökülme Koruması ve Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ile ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.188 mm (86 inç), Dökülme Koruması ve Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ile
Seçildi
- Genişlik
- 86.1 inç
- 2188 mm
- Kapasite
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Ağırlık
- 1018.5 lb
- 462 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.188 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 86.1 inç
- 2188 mm
- Kapasite
- 0.56 yd³
- 0.43 m³
- Ağırlık
- 1071 lb
- 486 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.036 mm (80 inç), Dökülme Koruması ve Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ile
- Genişlik
- 80.2 inç
- 2036 mm
- Kapasite
- 0.52 yd³
- 0.4 m³
- Ağırlık
- 970 lb
- 440 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm