Görüntüleme
Beton Levha Kovaları, özel olarak beton levha bölümlerini sökmek ve taşımak için tasarlanmıştır.
Önemli Özellikler
Beton Levha Kovaları, özel olarak beton levha bölümlerini sökmek ve taşımak için tasarlanmıştır.
7 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 23.9 inç 607 mm |
| Maksimum Levha Kalınlığı | 8 inç 202 mm |
| Toplam Genişlik | 45.3 inç 1150 mm |
| Ağırlık | 463 lb 210 kg |
| Yükseklik | 18.1 inç 460 mm |
| Uzunluk | 52.4 inç 1332 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Yan Çeper Kalınlığı | 0.8 inç 22 mm |
| Tırnak Sayısı | 3 3 |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Mikro Yükleyici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm