| Genişlik | 80 inç 2036 mm |
| Ağırlık | 833.6 lb 378.1 kg |
| Yükseklik | 21.4 inç 544 mm |
| Uzunluk | 43.9 inç 1115 mm |
| Yan Çeper Kalınlığı | 0.5 inç 12 mm |
| Diş Aralığı | 2.9 inç 73 mm |
| Çatal Dişi Kalınlığı | 0.4 inç 10 mm |
| Diş Sayısı | 25 25 |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
İskelet Kovalar 2.036 mm (80 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 80 inç
- 2036 mm
- Ağırlık
- 833.6 lb
- 378.1 kg
- Yükseklik
- 21.4 inç
- 544 mm
Görüntüleme
Öncelikli olarak topraktan ve kumdan kayaları ve daha büyük molozları çıkarmak ve ayırmak için kullanılır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2.036 mm (80 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
2.036 mm (80 inç), Çatal Dişli Plaka Stili ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.036 mm (80 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
Seçildi
- Genişlik
- 80 inç
- 2036 mm
- Ağırlık
- 833.6 lb
- 378.1 kg
- Yükseklik
- 21.4 inç
- 544 mm
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.016 mm (80 inç), Çubuk Dişli Tipi
- Genişlik
- 79.4 inç
- 2016 mm
- Ağırlık
- 740.8 lb
- 336 kg
- Yükseklik
- 25.4 inç
- 644 mm
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.201 mm (86 inç), Çatal Dişli Plaka Stili
- Genişlik
- 86 inç
- 2201 mm
- Ağırlık
- 889.3 lb
- 403.4 kg
- Yükseklik
- 21.4 inç
- 544 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm