Görüntüleme
Çeşitli uygulamalarda yüklemek, taşımak ve boşaltmak için kullanılır.
Önemli Özellikler
6 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 92 inç 2340 mm |
| Kapasite | 1 yd³ 0.76 m³ |
| Ağırlık | 846.6 lb 384 kg |
| Yükseklik | 23.9 inç 606 mm |
| Uzunluk | 43.4 inç 1103 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Yan Çeper Kalınlığı | 0.2 inç 5 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm