| Genişlik | 86 inç 2187 mm |
| Kapasite | 0.8 yd³ 0.64 m³ |
| Ağırlık | 789.3 lb 358 kg |
| Yükseklik | 22.9 inç 582 mm |
| Uzunluk | 39.2 inç 995 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Genel Amaçlı Kovalar 2.187 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 86 inç
- 2187 mm
- Kapasite
- 0.8 yd³
- 0.64 m³
- Ağırlık
- 789.3 lb
- 358 kg
Görüntüleme
Çeşitli uygulamalarda kazmak, yüklemek, taşımak, dengelemek, boşaltmak ve tesviye için kullanılır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 2.187 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
2.187 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.187 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 86 inç
- 2187 mm
- Kapasite
- 0.8 yd³
- 0.64 m³
- Ağırlık
- 789.3 lb
- 358 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.188 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 86.1 inç
- 2188 mm
- Kapasite
- 0.82 ft³
- 0.63 l
- Ağırlık
- 723.1 lb
- 328 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
2.188 mm (86 inç), Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
- Genişlik
- 86.1 inç
- 2188 mm
- Kapasite
- 0.82 yd³
- 0.63 m³
- Ağırlık
- 670.2 lb
- 304 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm