| Genişlik | 74.1 inç 1883 mm |
| Kapasite | 0.58 yd³ 0.44 m³ |
| Ağırlık | 597.5 lb 271 kg |
| Yükseklik | 16.8 inç 426 mm |
| Uzunluk | 27.9 inç 708 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Genel Amaçlı Kovalar 1.883 mm (74 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 74.1 inç
- 1883 mm
- Kapasite
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Ağırlık
- 597.5 lb
- 271 kg
Görüntüleme
Çeşitli uygulamalarda kazmak, yüklemek, taşımak, dengelemek, boşaltmak ve tesviye için kullanılır.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1.883 mm (74 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
1.883 mm (74 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.883 mm (74 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 74.1 inç
- 1883 mm
- Kapasite
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Ağırlık
- 597.5 lb
- 271 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.730 mm (68 inç), Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
- Genişlik
- 68.1 inç
- 1730 mm
- Kapasite
- 0.52 yd³
- 0.40 m³
- Ağırlık
- 509.3 lb
- 231 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.883 mm (74 inç), Cıvata Bağlantılı Tırnaklar
- Genişlik
- 74.1 inç
- 1883 mm
- Kapasite
- 0.58 yd³
- 0.44 m³
- Ağırlık
- 549 lb
- 249 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm