| Genişlik | 62 inç 1576 mm |
| Kapasite | 0.39 yd³ 0.3 m³ |
| Ağırlık | 851 lb 386 kg |
| Yükseklik | 29.1 inç 740 mm |
| Uzunluk | 36.2 inç 919 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Çalışma Basıncı | 3335.9 psi 23000 kPa |
| Çene Açıklığı | 30.2 inç 767 mm |
| Kavrayıcı Açısı | 89 derece 89 derece |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Çok Amaçlı Kovalar 1.576 mm (62 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 62 inç
- 1576 mm
- Kapasite
- 0.39 yd³
- 0.3 m³
- Ağırlık
- 851 lb
- 386 kg
Görüntüleme
Ağaçlar ve geri dönüşüm molozları gibi büyük, alışılmadık şekillerdeki nesneleri kavramak için kuvvetli kelepçeleme güçleri.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1.576 mm (62 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
1.576 mm (62 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.576 mm (62 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 62 inç
- 1576 mm
- Kapasite
- 0.39 yd³
- 0.3 m³
- Ağırlık
- 851 lb
- 386 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.576 mm (62 inç), Dökülme Koruması ve Cıvata Bağlantılı Tırnaklar ile
- Genişlik
- 62 inç
- 1576 mm
- Kapasite
- 0.39 yd³
- 0.3 m³
- Ağırlık
- 817.9 lb
- 371 kg
Kovalar - Mikro Yükleyici
1.730 mm (68 inç), Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 68.1 inç
- 1730 mm
- Kapasite
- 0.44 yd³
- 0.34 m³
- Ağırlık
- 906 lb
- 411 kg
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm