Görüntüleme
Çeşitli uygulamalarda ultra düşük yoğunluklu malzeme yükleme ve taşıma için kullanılır.
Önemli Özellikler
5 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 86 inç 2185 mm |
| Kapasite | 1.40 yd³ 1.07 m³ |
| Ağırlık | 804.7 lb 365 kg |
| Yükseklik | 29.8 inç 757 mm |
| Uzunluk | 40.6 inç 1031 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm
Mikro Yükleyici Malzeme Elleçleme Kovası - Kar Boşaltma
Mikro Yükleyici Malzeme Elleçleme Kovası - New York'ta Kar Temizleme