Görüntüleme
Çeşitli uygulamalarda yüklemek, taşımak ve boşaltmak için kullanılır.
Önemli Özellikler
6 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 80 inç 2035 mm |
| Kapasite | 0.9 yd³ 0.66 m³ |
| Ağırlık | 828.9 lb 376 kg |
| Yükseklik | 24.5 inç 622 mm |
| Uzunluk | 40.7 inç 1034 mm |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Yan Çeper Kalınlığı | 0.2 inç 5 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm