| Kapasite | 1.3 yd³ 1.02 m³ |
| Genişlik | 85.2 inç 2165 mm |
| Gerekli Hidrolik | Standart Akış Standart Akış |
| Ağırlık | 1150.8 lb 522 kg |
| Yükseklik | 34.1 inç 867 mm |
| Uzunluk | 50 inç 1269 mm |
| Optimum Hidrolik Akış | 76-87 lpm (20-23 gpm) 76-87 lpm (20-23 gpm) |
| Optimum Hidrolik Basıncı | 130-230 bar (2000-3300 psi) 130-230 bar (2000-3300 psi) |
| Kayış Genişliği | 12 inç 305 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici |
| Toplam Genişlik | 86.9 inç 2206 mm |
Yandan Boşaltmalı Kovalar BD121 Kum
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kapasite
- 1.3 yd³
- 1.02 m³
- Genişlik
- 85.2 inç
- 2165 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
Görüntüleme
Talaş, malç, saman ve kumu toplayıp ağıllara, ahırlara ve bahçelere boşaltın, üst toprak veya ince çakılı kanallara doldurun ve silajı yayın.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: BD121 Kum
BD121 Kum ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Mikro Yükleyici
BD121 Kum
Seçildi
- Kapasite
- 1.3 yd³
- 1.02 m³
- Genişlik
- 85.2 inç
- 2165 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
Kovalar - Mikro Yükleyici
BD118 Kum
- Kapasite
- 1 yd³
- 0.76 m³
- Genişlik
- 73.2 inç
- 1860 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
Kovalar - Mikro Yükleyici
BD118 Testere Tozu
- Kapasite
- 2 yd³
- 1.53 m³
- Genişlik
- 73.2 inç
- 1860 mm
- Gerekli Hidrolik
- Standart Akış
- Standart Akış
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm