| Genişlik | 94.5 inç 2401 mm |
| Ağırlık | 1524.9 lb 691.7 kg |
| Yükseklik | 42.5 inç 1080 mm |
| Uzunluk | 42.7 inç 1084 mm |
| Kapasite | 2.2 yd³ 1.7 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | ISO Ataşman Değiştirici ISO Ataşman Değiştirici |
Düz Zemin Kovaları - Performans Serisi 1,7 m3 (2,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 94.5 inç
- 2401 mm
- Ağırlık
- 1524.9 lb
- 691.7 kg
- Yükseklik
- 42.5 inç
- 1080 mm
Görüntüleme
Performans Serisi Düz Zeminli, Genel Amaçlı Kovalar, geri sürükleme ve tesviye işlerinde daha iyi sonuçlar sağlayan bir uzun düz zemine sahiptir.
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,7 m3 (2,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
1,7 m3 (2,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,7 m3 (2,2 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 94.5 inç
- 2401 mm
- Ağırlık
- 1524.9 lb
- 691.7 kg
- Yükseklik
- 42.5 inç
- 1080 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,6 m3 (2,1 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Dişleri Kaynaklı
- Genişlik
- 95.8 inç
- 2434 mm
- Ağırlık
- 1377.9 lb
- 625 kg
- Yükseklik
- 40.3 inç
- 1023 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,8 m3 (2,4 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Dişleri Kaynaklı
- Genişlik
- 95.8 inç
- 2434 mm
- Ağırlık
- 1490.1 lb
- 675.9 kg
- Yükseklik
- 45.4 inç
- 1152 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm