| Genişlik | 81.9 inç 2080 mm |
| Ağırlık | 1146.4 lb 520 kg |
| Yükseklik | 40 inç 1015 mm |
| Uzunluk | 47.4 inç 1205 mm |
| Kapasite | 2 yd³ 1.55 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.8 inç 20 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.6 inç 16 mm |
| Arayüz Tipi | Mikro Yükleyici Mikro Yükleyici |
Hafif Malzeme Kovaları 1,6 m3 (2,0 yd3), Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1146.4 lb
- 520 kg
- Yükseklik
- 40 inç
- 1015 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 1,6 m3 (2,0 yd3), Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
1,6 m3 (2,0 yd3), Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,6 m3 (2,0 yd3), Mikro Yükleyici Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1146.4 lb
- 520 kg
- Yükseklik
- 40 inç
- 1015 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,55 m3 (2,0 yd3), HPL-V Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1148.6 lb
- 521 kg
- Yükseklik
- 39.8 inç
- 1012 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
1,3 m3 (1,7 yd3), Mini Yükleyici Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 81.9 inç
- 2080 mm
- Ağırlık
- 1027.4 lb
- 466 kg
- Yükseklik
- 38.4 inç
- 975 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm