| Genişlik | 100.4 inç 2549 mm |
| Ağırlık | 1935.7 lb 878 kg |
| Yükseklik | 55.3 inç 1404 mm |
| Uzunluk | 60.4 inç 1533 mm |
| Kapasite | 3.9 yd³ 3 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 0.7 inç 19 mm |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
Hafif Malzeme Kovaları - Performans Serisi 3,0 m3 (3,9 yd3), Pimli, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Genişlik
- 100.4 inç
- 2549 mm
- Ağırlık
- 1935.7 lb
- 878 kg
- Yükseklik
- 55.3 inç
- 1404 mm
Özelliklere Kısa Bir Bakış
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 3,0 m3 (3,9 yd3), Pimli, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
3,0 m3 (3,9 yd3), Pimli, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
3,0 m3 (3,9 yd3), Pimli, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
Seçildi
- Genişlik
- 100.4 inç
- 2549 mm
- Ağırlık
- 1935.7 lb
- 878 kg
- Yükseklik
- 55.3 inç
- 1404 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
3,0 m3 (3,9 yd3), ISO Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 100.4 inç
- 2549 mm
- Ağırlık
- 1909.2 lb
- 866 kg
- Yükseklik
- 55.3 inç
- 1404 mm
Kovalar - Kompakt Tekerlekli Yükleyici
3,0 m3 (3,9 yd3), Fusion™ Ataşman Değiştirici, Cıvata Bağlantılı Kesici Kenar
- Genişlik
- 100.4 inç
- 2549 mm
- Ağırlık
- 1948.9 lb
- 884 kg
- Yükseklik
- 55.2 inç
- 1402 mm
assignment Ürün Broşürleri ve Daha Fazlası İndirilmeye Hazır!
Büyüyen işletmenize yönelik Caterpillar Ürün broşürleri ve diğer bilgilendirme amaçlı belgeler sizi bekliyor.
Medya Galerisi
Fotoğraflar
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm